Videojet – znakowanie drobiu

opublikowane przez użytkownika Redakcja Portalu
Published 16/11/2023 - 3 miesiące ago
Opis

Znakowanie mięsa i produktów mięsnych

Bezpieczeństwo i identyfikowalność: nowe przepisy, kwestie bezpieczeństwa żywności oraz wymagania sprzedawców detalicznych zmuszają do stosowania dokładnego i czytelnego znakowania mięsa.

Dobry dostawca rozwiązań w zakresie drukowania rozumie, jak ważna jest najwyższa jakość druku i osiąganie celów operacyjnych w warunkach obostrzeń ustawowych. Dzięki ponadczterdziestoletniemu doświadczeniu w branży mięsnej i drobiarskiej oraz optymalnemu połączeniu technologii, wiedzy fachowej i opcji serwisu firma Videojet jest najlepszym partnerem w dziedzinie znakowania opakowań.

Znakowanie mięsa i produktów mięsnych

Videojet Technologies Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 5/7

01-217 Warszawa

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.