Avilog Polska – transport żywego drobiu

opublikowane przez użytkownika Redakcja Portalu
Published 16/11/2023 - 3 miesiące ago
Opis

Transport żywego drobiu jest specjalnością Grupy MOUSSET od ponad 55 lat, a AVILOG POLSKA od ponad 10!

W tym okresie zdobyliśmy rozległą wiedzę na temat terenu i specyfiki transportowej, posiadamy specjalistyczne pojazdy oraz uruchomiliśmy wydajne i produktywne procesy planowania i przewozu prowadzone przez zespoły ekspertów.

AVILOG POLSKA GWARANTUJE

  • obsługę wysokiej jakości, dzięki wykwalifikowanym kierowcom, którzy legitymują się niezbędnymi dokumentami w dziedzinie transportu żywych zwierząt, spełnienia standardów dobrostanu i wentylacji oraz dostosowanie sposobu prowadzenia pojazdu do potrzeb Państwa ładunku,
  • bezpieczny transport z wykorzystaniem pojazdów i kontenerów dostosowanych do każdego rodzaju drobiu oraz wdrażanie procedur odbioru od każdego Klienta,
  • relację opartą na zaufaniu, dzięki cyklicznym spotkaniom operacyjnym poświęconym monitorowaniu bieżącej współpracy,
  • wysoki poziom bioasekuracji podczas realizacji naszych przewozów,
  • pomoc na wszystkich poziomach działalności drobiarskiej: od wstawienia jaj wylęgowych do kurnika, transport paszy, przez transport żywego drobiu.

AVILOG POLSKA

Avilog Polska Sp z.o.o.
ul. Sosnowa 3 lok. 5
05-400 Otwock

Transport żywego drobiu

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.