Cargill Poland – dostawca pasz

opublikowane przez użytkownika Redakcja Portalu
Published 16/11/2023 - 3 miesiące ago
Lokalizacja
Kategoria
Opis

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z paszą pełnoporcjową, premiksami, mieszanką podstawową, koncentratami czy dodatkami, nasze marki globalne oferują produkty i usługi zapewniające właściwe rozwiązania dla hodowanych przez Ciebie zwierząt. Niezależnie od naszych marek możesz także dowiedzieć się więcej o dodatkowych składnikach paszy  oferowanych przez firmę Cargill.

Firma Cargill wytwarza i rozprowadza produkty związane z żywieniem zwierząt i oferuje usługi konsultingowe szerokiej gamie klientów.

Cargill Poland Sp. z o.o.

22 Woloska Str.,

02-675 Warsaw

NIP 525-23-93-332
Regon 140950351 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000281735
wysokość kapitału zakładowego: 554 661 500,00 ZŁ

Telefon: +48 22 546 01 00
Faks: +48 22 546 01 99
Email: warsaw_reception@cargill.com

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.