Drobtech – urządzenia dla przemysłu drobiarskiego

opublikowane przez użytkownika Redakcja Portalu
Published 16/11/2023 - 3 miesiące ago
Lokalizacja
Opis

Firma DROBTECH zajmuje się produkcją nowych urządzeń dla przemysłu drobiarskiego. Dzięki profesjonalnej kadrze wyspecjalizowaliśmy się i zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie produkcji maszyn i części dla drobiarstwa.

Naszym klientom oferujemy także kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia ubojni. W ofercie firmy Drobtech znajdziecie Państwo technologiczne linie uboju, patroszenia i rozbioru przystosowanych do każdego rodzaju drobiu. Współpracujemy zarówno z partnerami ze Wschodu jak i z Zachodu, co świadczy o wysokiej jakości naszych urządzeń w niczym nie ustępujących sprzętowi produkowanemu w Europie Zachodniej, a także oferowanych przez nas usługach.

W szczególności:

urządzenia do uboju drobiu;

maszyny i urządzenia do obróbki drobiu;

prasy do pierza;

pompy podrobów;

przenośniki łańcuchowe podwieszone;

przenośniki taśmowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i potrzebom zmieniających się czasów z każdym dniem udoskonalamy naszą produkcję poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych. Pracujemy na podstawie projektów, wykonanych przez naszych specjalistów lub na projektach przedłożonych nam przez naszych klientów. Nasi pracownicy pomogą wam połączyć nasze produkty w pełne linie technologiczne a także optymalnie wykorzystać istniejące już obiekty w zależności od waszych możliwości i potrzeb.

O nas

Ceglana 10
73-110 Stargard
Polska

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.