Fermo – kompleksowe wyposażenie ferm drobiu

opublikowane przez użytkownika Redakcja Portalu
Published 16/11/2023 - 3 miesiące ago
Kategoria
Opis

Firma FERMO oferuje usługę kompleksowego wyposażenia ferm drobiu na terenie całej Polski. Wspieramy inwestycję już od etapu projektu aż do momentu oddania budynku. Nasza firma posiada doświadczenie w wyposażeniu budynku dla każdego gatunku drobiu. Świadczymy kompleksowy montaż systemów w nowym budynkach, dokonujemy także adaptacji istniejących obiektów pod fermy drobiu. Dla każdej inwestycji wykonujemy indywidualną wycenę. Staramy się maksymalnie zminimalizować koszty produkcji zwierzęcej poprzez implementację najnowszych, a przy tym sprawdzonych rozwiązań technologicznych. Profesjonalnie doradzamy – znajdujemy optymalne rozwiązania do zastanych warunków. Montaż wyposażenia ferm drobiu wykonywany jest przez profesjonalne ekipy montażowe, w skład których wchodzą wykwalifikowani pracownicy, zatrudnieni na stałe w naszej firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby zmontowane systemy były funkcjonalne, wydajne i niezawodne. Po każdym montażu wykonujemy rozruch instalacji. Świadczymy także usługi serwisowe w kurnikach. Przygotowywane przez nas oferty są korzystne cenowo i ergonomiczne. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wiemy najlepiej jak wyposażyć kurnik.

Odwiedź naszą stronę poświęconą wyposażeniu ferm drobiu: www.fermo-inwest.pl

Zapraszamy do kontaktu: sklep@fermo.pl / tel. +48 62 739 40 40

FERMO to także sklep internetowy, który posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów z kategorii wyposażenie ferm drobiu. Zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę kurierską lub spedycyjną towarów. W ofercie sklepu można znaleźć takie wyposażenie kurnika m. in.

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.