Polnet – klatki do transportu drobiu

opublikowane przez użytkownika Redakcja Portalu
Published 16/11/2023 - 3 miesiące ago
Lokalizacja
Kategoria
Opis

Bogata oferta pojemników do transportu drobiu

Asortyment naszej firmy obejmuje różnego rodzaju klatki, skrzynki i pojemniki do przewozu drobiu. W zależności od typu, są one przystosowane do transportu drobiu dorosłego lub piskląt. Naszą ofertę uzupełniają solidne plastikowe opakowania do bezpiecznego przewożenia jajek.

Transport kur w oferowanych pojemnikach jest w pełni higieniczny. Powierzchnia skrzynek i klatek jest zupełnie gładka, co uniemożliwia osadzanie się na niej bakterii i brudu, a także pozwala na łatwą i dokładną dezynfekcję. Pojemniki do drobiu są produkowane z polietylenu o wysokiej gęstości, gwarantującego wytrzymałość, solidność oraz odporność na promieniowanie UV opakowań. Pojemniki dla kur są łatwe w przenoszeniu i użytkowaniu, dzięki czemu załadunek drobiu jest prosty i komfortowy. Odpowiednia kratkowana budowa ścian bocznych i przegród zapewnia znakomitą wentylację skrzynek, dzięki czemu transport drobiu odbywa się w warunkach komfortowych dla ptaków. Ponadto specjalny kształt pojemników pozwala na stabilne układanie ich jeden na drugim.

Bezpieczne pojemniki do przewozu drobiu

Nasza firma oferuje na sprzedaż profesjonalne pojemniki i klatki, dzięki którym przewóz drobiu jest wygodny, sprawny oraz bezpieczny. Wysokiej klasy pojemniki do transportu drobiu zostały skonstruowane w taki sposób, aby przebywające w nich ptaki nie łamały skrzydeł i nie kaleczyły się. Posiadają one zaokrąglone krawędzie

Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy

Spółka Komandytowa

ul. Sowia 13B

62-080 Tarnowo Podgórne, Polska

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.