aktualnościBfeventyinnowacjetechnologia

Konferencja „Innowacyjne technologie w produkcji drobiu”

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pn.:” Innowacyjne technologie w produkcji drobiu”, która odbędzie się 27 października 2021r. w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.

Program spotkania:

  • 9:30-10:00 – Rejestracja uczestników
  • 10.00-10.15 – Rozpoczęcie konferencji, kawa powitalna
  • 10.15-11.15 – Dobrostan w systemie chowu intensywnego kurcząt rzeźnych – prof. dr hab. Anna Wójcik
  • 11.15-12.15 – Zastosowanie dodatków paszowych w żywieniu drobiu grzebiącego jako element innowacji w przeciwdziałaniu antybiotykoodporności – dr hab. Paweł Konieczka
  • 12.15-12.30 – Przerwa kawowa
  • 12.30-13.30 – Doskonalenie genetyczne brojlerów indyczych – prof. dr hab. Krzysztof Kozłowski
  • 13.30-14:00 – Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich – nawiązywanie sieci kontaktów w branży rolniczej oraz możliwości, jakie daje działanie ,,Współpraca”
  • 14.00-15.00 – Obiad, serwis kawowy – zakończenie konferencji

Grupę docelową odbiorców stanowią rolnicy, hodowcy zwierząt, doradcy i specjaliści PODR oraz innych ośrodków, przedsiębiorcy sektora rolno-spożywczego, przedstawiciele związków hodowców, przedstawiciele nauki i instytucji związanych z sektorem rolnym oraz osoby zainteresowane tematyką.

Liczba miejsc jest ograniczona

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uzupełnienia karty uczestnictwa (do pobrania) oraz wysłania jej na adres i.majer@podr.pl lub sekretariat@podr.pl

Szczegółowe informacje:

Inga Majer-Kleina: i.majer@podr.pl

Tel: 797 010 649

 

 

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA
Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.