Ankieta

  Celem tej ankiety jest wskazanie najważniejszych problemów i potrzeb producentów drobiu i jaj. Twoje odpowiedzi pozwolą nam na dopracowanie systemu jakości. Udział w ankiecie jest dobrowolny, nie powoduje jakichkolwiek zobowiązań formalno-prawnych.

  Dane kontaktowe

  Wybierz swoje województwo
  DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

  Które z poniższych problemów najbardziej utrudniają Ci prowadzenie działalności? (zaznacz maksymalnie pięć)
  Trudny dostęp do kredytów i finansowaniaBrak branżowej opieki prawnejGrypa ptakówSalmonellozaProcedury utrudniające rozbudowę fermyWzrost cen energiiZaostrzenia przepisów dobrostanowychBrak następcówWzrost cen paszy i komponentówNiska cena skupu żywca / jajBrak kontraktacjiProtesty społeczne / działalności pseudo aktywistówInne

  Kupuj taniej


  PisklętaPasza / komponenty paszoweEnergia elektrycznaOgrzewaniePracownicyLeczenieInne


  TakNie


  PisklętaPaszaEnergia elektrycznaGaz / olej opałowyŚciółkaUsługi weterynaryjneNawozyŚrodki ochrony roślinOferta bankowaOferta ubezpieczeniowaBranżowe usługi prawneAgrobudownictwoHigiena ferm (DDD)Wyposażenie ferm drobiu


  NieTak

  paneli fotowoltaicznychwiatrakówpomp ciepłabiogazowni

  panele fotowoltaicznewiatrakipompy ciepłabiogazownię


  TakNie


  TakNie

  Sprzedawaj drożej

  W jaki sposób ustalasz cenę sprzedaży swoich produktów?
  Cena wolnorynkowa ustalana na dzień odstawyKontrakt ze stałą ceną, ustalaną przed wstawemKontrakt ze zmienną ceną, wyliczaną na dzień odstawy na podstawie faktycznie poniesionych kosztów zakupu piskląt, paszy i energii.

  Czy interesuje cię sprzedaż kontraktowa w grupie producentów Bezpieczna Ferma?
  Wiemy, że koszty produkcji (pasza, energia) w trakcie odchowu potrafią znacząco wzrosnąć. Pracujemy nad umową, w której kontraktowa cena skupu żywca uwzględniać będzie koszty wyjściowe (pisklęta) oraz zmienne koszty (pasza i energia).
  TakNie

  Czy wystawiał(a)byś swoje produkty na sprzedaż na portalu gieldadrobiu.pl?
  Wkrótce otworzymy wirtualną giełdę drobiu, która będzie upraszczała transakcje pomiędzy producentami drobiu i jaj konsumpcyjnych a odbiorcami: ubojniami, przemysłem spożywczym i sieciami dystrybucji.
  TakNie

  Szkolenia


  zootechnikabioasekuracjaweterynariaprzepisy prawaekonomika produkcjiochrona środowiska i klimatu


  szkolenie stacjonarnie z prelegentamiwebinary na żywo z prelegentamiszkolenia internetowe dostępne non-stop


  TakNie


  TakNie

  Informacje uzupełniające

  Podanie poniższych informacji jest dobrowolne. Jeżeli je podasz, to zgodnie z naszą polityką prywatności oraz obowiązującym prawem nie zostaną ujawnione, a na Twoje żądanie usuniemy podane informacje z naszej bazy danych.

  Kierunek produkcji
  kurykaczkigęsiindyki

  Rodzaj fermy
  zarodowareprodukcyjnaprodukcja jajprodukcja brojlera

  Rodzaj chowu
  kurnikklatkowyściółkowywolno wybiegowyekologiczny

  Obsada
  33 kg/m239 kg/m242 kg/m2

  Pasza
  produkcja własnafirma paszowa

  Rodzaj ściółki
  słomasłoma ciętapellettrocinytorfinne

  Występowanie chorób
  FPD kurze łapkiptaszyniecsallmonelozainne

  Skargi lokalnej społeczności
  nietakprotesty


  Wyrażam zgodęNie wyrażam zgody

  Wypełnij ankietę on line lub pobierz PDF, wypełnij i odeślij skan na adres: kontakt@bezpiecznaferma.

  Wypełnij Deklarację Przystąpienia Do Programu Bf on-line lub pobierz PDF, wypełnij i odeślij skan na adres: kontakt@bezpiecznaferma.pl

  Przycisk powrotu do góry
  Close

  Też używamy AdBlocka.

  Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.