Program Partnerski

Szanowni Państwo,

 

jeżeli oferujecie produkty i usługi, które wspierają redukcję śladu węglowego na fermie drobiu, podnoszą dobrostan, a przy tym ograniczają negatywny wpływ fermy na środowisko naturalne, to właśnie składamy Państwu propozycję nawiązania partnerskiej współpracy w zakresie przedstawienia oferty oraz dostaw Waszych produktów i usług producentom drobiu i jaj.

 

Grupę naszych odbiorców stanowią hodowcy, którzy przygotowują się na nadchodzące wyzwania klimatyczne, środowiskowe i dobrostanowe. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy powstaje system jakości dla ferm drobiu, który będzie gwarantem wysokich standardów bioasekuracyjnych, stosowania praktyk obniżających ślad węglowy oraz przestrzegania etycznych norm, zapewniających wysoki dobrostan zwierząt. Jako przyszły operator certyfikatu jakości już teraz poszukujemy dostawców towarów i usług, którzy wpisują się w założenia tego systemu jakości i ułatwią jego wdrożenie.

 

Zapraszam do zapoznania się z poniższą propozycją współpracy.

 

Wyłączność

Partnerstwo oznacza, że dostawca przygotuje specjalną ofertę dla uczestników systemu Bezpieczna Ferma i zagwarantuje, że będzie w stanie zrealizować ją na terenie całego kraju. Fundament Programu Partnerskiego definiują dwa słowa: wyłączność i lojalność. Wyłączność oznacza, że Partner wybiera kategorię, w którą wpisują się jego produkty i usługi, otrzymując jednocześnie gwarancję, że będzie jedyną promowana firmą w tej konkretnej branży. Możliwe jest też utworzenie nowej kategorii. Poniżej dostępne kategorie na 6.02.2024

ZWIERZĘTABIOASEKURACJA
CHOROBY
JAJA
WYLĘG
LABORATORIA
PASZA
ŚCIÓŁKA
UTYLIZACJA

KLIMAT ŚRODWISKO


FITFOR55
ŚLAD WĘGLOWY
ZIELONY ŁAD
NAWOŻENIE
OCHRONA ŚRODOWISKA
ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

EKSPERTAGRO
BANKOWOŚĆ
FINANSE
PRAWO
UBEZPIECZENIA
WETERYNARIA
ZOOTECHNIKA

TECHNOLOGIAAGRO BUDOWNICTWO
HIGIENA FERM
INNOWACJE
MASZYNY
URZĄDZENIA
WYPOSAŻENIE FERM

ENERGIABIOGAZOWNIE
BIOMASA
ENERGIA WIATROWA
FOTOWOLTAIKA
POMPY CIEPŁA
PRĄD ELEKTRYCZNY
GAZ
OLEJ
PALIWO

HANDELIMPORT
EKSPORT
OPAKOWANIA
WYROBY
TRANSPORT
UBOJNIE
ZNAKOWANIE

Spotkania i konferencje

udział Partnerów w eventach z producentami drobiu

Działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 2018 roku od regionu Pomorza i Kujaw, odbywając serię spotkań z hodowcami. W czasie pandemii używaliśmy formuły webinarów, ale od kwietnia tego roku powracamy z cyklem mini konferencji i paneli szkoleniowych w terenie, które zaplanowaliśmy w każdym województwie. Mając na uwadze dotychczasową wysoką frekwencję, liczymy na równie duże zainteresowanie.

Realizację tych zadań umożliwia posiadana przez nas baza wszystkich 12.750 ferm drobiu w Polsce wraz z pełnymi informacjami teleadresowymi. To dzięki analizie tych danych profilujemy tematykę spotkań, uwzględniając dominujący w danym regionie profil produkcji. Na przykład  skierować swoją ofertę do producentów jaj z wolnego wybiegu w województwie opolskim. Statystyki można sprawdzić na stronie bezpiecznaferma.pl/statystyki

Każde spotkanie wspieramy akcją informacyjną na temat programu spotkania, podajemy adres z linkiem do nawigacji oraz plikiem umożliwiającym dodanie do kalendarza. Z trzytygodniowym wyprzedzeniem umieszczamy baner informacyjny na naszej stronie internetowej i social mediach, dwa tygodnie przed wysyłamy wiadomości SMS oraz email, następnie kontaktujemy się telefonicznie i potwierdzamy obecność.

Spotkania odbywają się w multimedialnych salach konferencyjnych na minimum sto osób. Staramy się zapraszać producentów rolnych do dobrze znanym im miejsc, takich jak Ośrodki Doradztwa Rolniczego. W trakcie wydarzenia oddajemy Partnerom przestrzeń na ustawienie ścianek reklamowych oraz zaaranżowanie stanowisk do obsługi zainteresowanych hodowców. Przybyli na spotkanie producenci otrzymują pakiety reklamowe Partnerów, nawet tych którzy nie biorą udziału w spotkaniu. W trakcie eventów dostępny jest catering.

Spotkanie podzielone jest na kilka bloków. Pierwszy z nich wypełnia prezentacja programu Bezpieczna Ferma, w której w atrakcyjny sposób przedstawiamy założenia Zielonego Ładu i FitFor55 oraz wyzwania, jakie płyną z tych strategii dla produkcji drobiarskiej. W trosce o spójność przekazu nasi Partnerzy używają szablonów Bezpiecznej Fermy. Prezentacja okraszona jest ciekawostkami i dobrym humorem Grzegorza Halamy, ambasadora Bezpiecznej Fermy, znanego jako hodowca Józek. W naszym wystąpieniu kładziemy nacisk na problemy, których rozwiązania hodowcy znajdują w prezentacjach produktów i usług naszych Partnerów.

Drugi blok stanowią wystąpienia Partnerów, którzy przedstawią swoją ofertę, wpisującą się w przyszły system jakości. Te prelekcje stanowią wstęp do kolejnego bloku, czyli paneli tematycznych, prowadzonych przez Partnerów równolegle w mniejszych grupach.

Ostatni blok to stand-up Grzegorza Halamy, który zaprezentuje program, specjalnie napisany na tę okazję. Po pełnym humoru występie goście robią wspólne zdjęcia z artystą na tle ścianek reklamowych naszych Partnerów. Gwarantujemy, że dawka branżowego humoru, na długi czas utrwali informacje, przekazane przez Partnerów podczas eventu, a zdjęciami z hodowcą Józkiem hodowcy podzielą się w social mediach.

Reklama na portalu

Portal bezpiecznaferma.pl funkcjonuje w wersji na desktopowej, jak i mobilnej. Oferuje możliwość umieszenia banerów reklamowych na stronach: głównej, kategorii i artykułu. Strona główna jest najczęściej odwiedzanym miejscem przez użytkowników, którzy zaglądają na nią, by zapoznać się z bieżącymi cenami skupu żywca i jaj, widocznymi w pasku notowań oraz by sprawdzić bieżące ogniska grypy ptaków. W górnym menu umieściliśmy przycisk z trzema polecanymi artykułami. Na stronie głównej znajdują się bloki kategorii, które wyświetlają kilka ostatnich artykułów.

Standardowa kampania reklamowa (okres wyświetlania) trwa dwa tygodnie. Grupę reklam tworzy maksymalnie siedem reklam rotacyjnych. W jednym miejscu rotuje maksymalnie jedna grupa. Czas wyświetlania jednej reklamy to sześć sekund. By zapewnić pozycjonowanie strony na wysokim poziomie, wszystkie treści przechodzą weryfikację SEO. Na stronie używamy detektora blokowania reklam, a w przypadku jego wykrycia prosimy użytkownika o jego wyłączenie. Zalecamy unikania słów takich jak reklama, reklamy, reklama, reklama, reklama, baner, banery, sponsor, 300×250, 728×90, ad, ads, adv, advert, advertisement, banner, banners, sponsor w nazwach obrazów lub ścieżce obrazu, aby uniknąć blokowania reklamy przez AdBlocks.

 

Szczegółowy opis znajduje się na stronie bezpiecznaferma.pl/wspolpraca-reklamowa

Podstrona Partnera

Portal oferuje zaprojektowanie i stworzenie podstrony bezpiecznaferma.pl/nazwa-partnera, na której wyświetlane będą wszystkie artykuły Parnera, reklamy stałe i rotacyjne, galerie zdjęć, filmy, materiały do pobrania i inne elementy, które przyczynią się do efektywnej promocji Partnera w sieci.

Artykuły partnerskie

Nasi Partnerzy otrzymują status jedynego eksperta w wybranej przez siebie kategorii. Oznacza to, że po podpisaniu umowy, Partner otrzymuje wyłączne prawo do m.in. publikacji w danej branży. Dla zachowania kontaktu z czytelnikami oczekujemy minimum czterech artykułów w miesiącu. Treści mogą zawierać dowolne grafiki lub zdjęcia, lokowanie produktów i usług Partnera, na przykład w formie linków do własnej strony z ofertą. Artykułu są wyświetlane w bloku tematycznym, jak na poniższym przykładzie. W sekcji „Zielona Energia” znajdują się artykuły z kategorii: „fotowoltaika” i „pompy ciepła”

Dla zagwarantowania wysokiego pozycjonowania artykułu portal oferuje prosty formularz, dostępny po zalogowaniu, który „wymusza” na autorze stosowanie się do zasad SEO. Z troski o efektywność i zadowolenie naszych Partnerów publikujemy wyłącznie te treści, które przeszły weryfikację z wynikiem pozytywnym. Optymalizacja SEO zwiększa widoczność firmy w wynikach wyszukiwania, przyciągając więcej potencjalnych klientów. Oferujemy pomoc w przygotowywaniu treści firmowych oraz wsparcie w napisania artykułów popularno-naukowych przez utytułowanych naukowców, na przykład z Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt PBŚ.

Newsletter

Do kogo? W bazie danych posiadamy prawie trzy tysiące unikalnych adresów email, w tym 1.470 do producentów drobiu. Baza jest sukcesywnie powiększana. Każda wiadomość przechodzi przed wysłaniem weryfikację, która ogranicza przekierowanie jej do spamu odbiorcy. Kiedy? Newsletter wysyłamy następnego dnia roboczego po opublikowaniu przez Ministerstwo Rolnictwa najnowszych cen skupu żywca i jaj. Planowo odbywa się to poniedziałek rano o godzinie 9:00. Co wysyłamy? W nagłówku w czytelnej formie umieszczamy informację na temat bieżących notowań, co zachęca i przyzwyczaja hodowców do otwierania wiadomości. Pod spodem znajduje się lista od kilku do kilkunastu najnowszych artykułów, podzielonych na kategorie.


Naszym Partnerom oferujemy stałą obecność w cotygodniowym newsletterze, w którym linkujemy do strony artykułu na naszym portalu. Regularne publikowanie treści przez Partnera nabiera w tym kontekście marketingowego znaczenia.


Rekomendujemy skorzystanie z newslettera dedykowanego o dowolnej treści, wysyłanego poza harmonogramem. Taka forma promocji może być skierowana do konkretnie sprofilowanej grupy producentów drobiu i nie tylko. Dysponujemy pełną bazą 12.750 ferm drobiu, którą możemy dowolnie profilować pod kątem kierunku produkcji ( stada rzeźne, zakłady odchowu, zakłady wylęgu, produkcja jaj), gatunku (kurczak, indyk, kaczka, gęś), czy w końcu lokalizacji (województwo, powiat). Taki newsletter jest nieodzownym wsparciem przy organizacji własnych eventów.

Serwis SMS

Jedną z form komunikacji z hodowcami, która przynosi bardzo dobre efekty, jest serwis SMS. Nasza baza zawiera 3.595 numerów komórkowych, głównie do zootechników na fermach drobiu. Jako jedyni w Polsce prowadzimy serwis sms, który informuje hodowców o ognisku grypy ptaków w ich okolicy. Dane, które posiadamy, pozwalają wysłać informację, czy konkretna ferma drobiu znajduje się w strefie zapowietrzonej (3 km), czy zagrożonej (10 km).

Wiadomości sms są niedocenianą formą komunikacji z producentami drobiu i jaj. Nie rekomendujemy reklamy produktów, czy usług. Z racji możliwości profilowania odbiorców pod kątem kierunku produkcji, gatunku zwierząt i lokalizacji powinno raczej wspierać organizowanie branżowych eventów: informacja o konferencji, szkoleniu, targach, adres, termin itp. Sami również korzystamy z tego serwisu.

Social media

Promocja artykułów naszych Partnerów w social mediach: Facebook i X (dawniej Twitter) odbywa się automatycznie. Social media umożliwiają budowanie długotrwałych relacji z klientami, poprzez komunikację, wsparcie i zaangażowanie społeczności. Oferujemy również zamieszczenia postów reklamowych.

YouTube

Rozwój kanału na YouTubie jest dla nas jednym z najważniejszych zadań w 2024 roku. Planowane są streamingi ze spotkań z hodowcami oraz reportaże z ich przebiegu oraz materiały szkoleniowe, związane z przyszłym systemem jakości Bezpieczna Ferma. Obecnie wraz z zespołem naukowców Politechniki Bydgoskiej trwają prace nad scenariuszami odcinków, które zostaną zrealizowane w bieżącym roku, a następnie udostępnione szerokiej publiczności odpowiedzialnych producentów drobiu. Powstanie tych filmów to niepowtarzalna okazja dla Partnerów na lokowanie swoich produktów i usług. Tym bardziej, że raz nagrane pozostaną z hodowcami na dłużej.

Halama

Współpracujemy z Agencją Kreatywną Halooo, należącą do Grzegorza Halamy, znanego wśród drobiarzy, jako hodowca Józek z Chociul. Artysta od wielu lat jest ambasadorem Bezpiecznej Fermy i angażuje się w naszą działalność. Dzięki temu Partnerzy uzyskują możliwość wykorzystania wizerunku i głosu Grzegorza Halamy w preferencyjnych cenach w swoich materiałach promocyjnych. Agencja Kreatywna Halooo dysponuje własnym studiem z technologią green screen, wyposażonym w profesjonalny sprzęt nagrywający. To umożliwia kreowanie dowolnych, nawet najbardziej wymagających obrazów i najwyższej jakości dźwięku dla dowolnej reklamy. Film reklamowy, czy spot audio z udziałem Grzegorza Halamy z pewnością przyciągnie uwagę odbiorców i doda prestiżu Partnerowi Bezpiecznej Fermy, a kreatywny scenariusz będzie idealnie komunikować wartości i przewagi Państwa firmy.

 

Katalog Firm Drobiarskich

Na portalu znajduje się darmowy katalog firm, produktów i usług drobiarskich. Jego dostępność eliminuje potrzebę czasochłonnego przeszukiwania internetu, czy wertowania grubych książek w poszukiwaniu dostawcy. Hodowca wpisuje słowo klucz i natychmiast znajduje to, czego szukał. Oczywiście pod warunkiem, że dostawca wcześniej skorzystał z możliwości i dokonał darmowego wpisu.

Materiały drukowane

Katalogi i ulotki stanowią trwałe wsparcie kampanii marketingowych. Stowarzyszenie dystrybuuje materiały promocyjne dostawców podczas spotkań z producentami drobiu i jaj. Od naszych Partnerów nie pobieramy za to opłaty, nawet gdy nie uczestniczą w evencie.

Kolportaż pocztowy

Na życzenie zleceniodawcy możemy dokonać segmentacji odbiorców i przeprowadzić wysyłkę powierzonych materiałów promocyjnych do wybranych producentów drobiu i jaj. Dysponujemy pełną bazą adresów 12.750 ferm drobiu, którą możemy dowolnie profilować pod kątem kierunku produkcji (stada rzeźne, zakłady odchowu, zakłady wylęgu, produkcja jaj), gatunku (kurczak, indyk, kaczka, gęś), czy w końcu lokalizacji (województwo, powiat). Taka profilowana wysyłka pozwala ograniczyć budżet na kolportaż materiałów wśród producentów drobiu

Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

Program Partnerski – szczegółowy opis oferty współpracy

Lokowanie reklam na portalu bezpiecznaferma.pl – szczegóły techniczne

Cennik Reklamy i Pakietów Partnerskich

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.