Deklaracja

przystąpienia do programu Bezpieczna Ferma

Deklaruję chęć uczestnictwa w bezpłatnym programie 'Bezpieczna Ferma’, który wzmocni pozycję mojej fermy na rynku produktów rolnych i wyróżni ją, podkreślając zaangażowanie w odpowiedzialną produkcję drobiu i jaj, zgodną z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości.

Osoba kontaktowa:
ul.

Nie ma Twojej miejscowości na liście? W takim wypadku użyj przycisku w prawym górnym narożniku "Dodaj miejscowość"

Wybierz województwo, w którym znajduje się siedziba Twojej firmy. Poniżej znajdziesz pole formularza, w którym określisz obszar swojej działalności.

Podaj numer kontaktowy, który pozwoli klientom skontaktować się z Tobą.

T:

Podaj adres e-mail, żeby ułatwić Klientom kontakt z Tobą.

E:

Możesz podać adres strony firmowej lub strony produktu lub usługi (pole nieobowiązkowe).

Podanie poniższych informacji dotyczących profilu produkcji jest dobrowolne. Zgodnie z naszą polityką prywatności oraz obowiązującym prawem nie zostaną ujawnione, a na Twoje żądanie usuniemy podane informacje z naszej bazy danych.

Zaznacz te pola, które najlepiej odpowiadają, prowadzonej przez Ciebie produkcji. W przypadku braku profilu Twojej produkcji, użyj przycisku w prawym górnym narożniku i utwórz nowy "Kierunek produkcji"

Określ rodzaj produkcji ze względu na formę utrzymywania stada. W przypadku braku odpowiedniego rodzaju, użyj przycisku w prawym górnym narożniku i utwórz nowy "Rodzaj chowu".

Podaj zbiorczą liczbę drobiu w jednym cyklu/wstawie/rzucie (we wszystkich obiektach, kurnikach, klatkach)

tysięcy sztuk / jeden cykl

Wpisz sumę powierzchni wszystkich kurników na Twojej fermie. Nie używaj spacji, myślników i innych znaków między cyframi

m2

Wpisz dominującą wielkość obsady

kg/m2

Określ, czy sam produkujesz, czy paszę dostarcza Ci firma paszowa. Określ dominujące komponenty paszy. W przypadku braku rodzaju paszy, użyj przycisku w prawym górnym narożniku i utwórz "Paszę"

Wybierz rodzaje ściółek, których używasz na swojej fermie. W przypadku braku odpowiedniej ściółki, użyj przycisku w prawym górnym narożniku i utwórz nową "Ściółkę"

Zaznacz choroby, z którymi spotkałeś się na fermie. Wszystkie informacje, których nam udzielasz, służą wyłącznie celom analitycznym. Na ich podstawie będziemy mogli dostarczyć naszym członkom, w tym Tobie, najkorzystniejsze rozwiązania. W przypadku gdy na liście nie ma choroby, użyj przycisku w prawym górnym narożniku i utwórz "Chorobę drobiu"

Być może masz szczęście prowadzić działalność w sprzyjającym otoczeniu społecznym. Z naszego doświadczenia wynika, że prawie każdy hodowca spotyka się z przeciwnikami hodowli, takimi jak aktywiści z Otwartych Klatek. Potrafimy skutecznie pomagać w takich sytuacjach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu i maila na potrzeby programu Bezpieczna Ferma, mail: kontakt@bezpiecznaferma.pl w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Więcej na stronie Polityka Plików Cookies

Pobierz formularz deklaracji w PDF, wypełnij i odeślij skan na adres: kontakt@bezpiecznaferma.pl

Wypełnij ankietę on line lub pobierz PDF, wypełnij i odeślij skan na adres: kontakt@bezpiecznaferma.

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.