Deklaracja

  przystąpienia do programu Bezpieczna Ferma

  Deklaruję chęć uczestnictwa w bezpłatnym programie 'Bezpieczna Ferma', który wzmocni pozycję mojej fermy na rynku produktów rolnych i wyróżni ją, podkreślając zaangażowanie w odpowiedzialną produkcję drobiu i jaj zgodną z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości.


  Dane kontaktowe

  Wybierz swoje województwo
  DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

  Profil produkcji

  Podanie poniższych informacji jest dobrowolne. Jeżeli je podasz, to zgodnie z naszą polityką prywatności oraz obowiązującym prawem nie zostaną ujawnione, a na Twoje żądanie usuniemy podane informacje z naszej bazy danych.

  Kierunek produkcji
  kurykaczkigęsiindyki

  Rodzaj fermy
  zarodowareprodukcyjnaprodukcja jajprodukcja brojlera

  Rodzaj chowu
  kurnikklatkowyściółkowywolno wybiegowyekologiczny

  Dominująca obsada
  33 kg/m239 kg/m242 kg/m2

  Pasza
  produkcja własnafirma paszowa

  Rodzaj ściółki
  słomasłoma ciętapellettrocinytorfinne

  Występowanie chorób
  sallomenlozakokcydiozakolibakteriozarzekomy pomór drobiu (ndv)sallomenlozagrypa ptakówFPD kurze łapkiptaszyniecpleśniakowiecinne

  Skargi lokalnej społeczności
  nietakprotesty


  Wyrażam zgodęNie wyrażam zgody

  Pobierz formularz deklaracji w PDF, wypełnij i odeślij skan na adres: kontakt@bezpiecznaferma.pl

  Wypełnij ankietę on line lub pobierz PDF, wypełnij i odeślij skan na adres: kontakt@bezpiecznaferma.

  Przycisk powrotu do góry
  Close

  Też używamy AdBlocka.

  Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.