Darmowa reklama Twojej Firmy

Nagłówek wpisu do katalogu powinien zawierać nazwę firmy i krótki slogan dotyczący produktu lub usługi. Unikać należy określeń takich jak: Tanio! Najtaniej! Okazja!

Dodaj zdjęcie, które ilustruje Twoją Firmę lub usługę. Najczęściej jest to logo firmy, rzucające się w oczy podczas przeglądania katalogu firm. W przypadku zdjęcia zadbaj o to, żeby było atrakcyjne. Dużo darmowych zdjęć, znajdziesz na przykład na stronie freepik.com Obrazek będzie widoczny na stronie "Katalogu Firm i Usług" oraz na górze strony wpisu. WAŻNE!!! Zdjęcie musi być szerokości 1200 px i wysokości 800 px; nie może przekraczać 1 MB; akceptowalne rozszerzenia: .png .jpg .jpeg

0%

Jeżeli w treści ogłoszenia chcesz umieścić zdjęcia, to nie wybieraj opcji, żeby tekst „opływał zdjęcie. Koniecznie umieść je między akapitami, tak by tekst znajdował się nad i pod ilustracją. Wycentruj grafikę, by nie martwić się o jej wielkość. Użyj zdjęcia o szerokości min. 1200 pikseli.

To bardzo ważny skrót Twojego wpisu, który będzie widoczny pod zdjęciem wyróżniającym na stronie ogłoszeń. Powinien mieć od 30 do 50 wyrazów. Jeżeli będzie atrakcyjny, to z pewnością nakłoni użytkownika do zapoznania się z całą treścią wpisu.

Informacje, które ułatwią Klientom nawiązanie bezpośredniego kontaktu z Twoją Firmą

ul.

Podaj imię i nazwisko osoby kontaktowej.

Osoba kontaktowa:

Podaj numer kontaktowy, który pozwoli klientom skontaktować się z Tobą.

numer telefonu:

Podaj adres e-mail, żeby ułatwić Klientom kontakt z Tobą.

e-mail:

Możesz podać adres strony firmowej lub strony produktu lub usługi.

Poinformuj swoich klientów w jakie dni i w jakich godzinach mogą się z Tobą kontaktować.

Dostępność:
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.