Byliśmy na targach w Minikowie!

Na terenach wystawowych Minikowa już po raz siódmy odbyła się Jesienna Wystawa Ogrodnicza pn. JESIEŃ w OGRODZIE połączona z promocją karpia nakielskiego pn. „KARP NIE TYLKO NA ŚWIĘTA”. Organizatorami tej imprezy byli: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Gospodarstwo Rybackie w Ślesinie.

W Minikowie tego dnia działo się bardzo dużo, a to za przyczyną kilku jednocześnie odbywających się imprez: Pokazu Drobnego Inwentarza oraz Pikniku Lotniczego, którego organizatorem była Sfora Nakielska. Głównym filarem i spoiwem tego co działo się w Minikowie była Jesienna Wystawa Ogrodnicza.

Jako, że  Bezpieczna Ferma jest projektem realizowanym wspólnie z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym z Bydgoszczy, to mogliśmy skorzystać z uprzejmości Rektora i wystawiliśmy stoisko informacyjne. W ramach innowacyjnego marketingu przygotowaliśmy animowaną prezentację, która jak widać na zdjęciach przyciągała uwagę odwiedzających. Zgodnie z oczekiwaniami zwiedzających intrygowała atrakcyjna grafika rysunkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

II posiedzenie Rady Konsorcjum Bezpieczna Ferma

Petycja w obronie polskiego rolnictwa w związku z nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt