projekt Bf

II posiedzenie Rady Konsorcjum Bezpieczna Ferma

Spotkanie Konsorcjum odbyło się 11 września 2020 r. o godzinie 11:00 w Bydgoszczy w budynku Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt UTP

Na posiedzenie przybyli przedstawiciele każdego z członków Konsorcjum: Roman Wiśniewski (Przewodniczący) – reprezentant Zrzeszenia; dr inż. Mirosław Banaszak – reprezentant UTP; Ryszard Zarudzki – reprezentant KP ODR; Daniel Olszewski – reprezentant Olszewsky sp. z o.o. oraz reprezentujący siebie Hodowcy: Henryk Rybka, Andrzej Pańka, Robert Wiśniewski, Bernadeta Figas. Ponadto w spotkaniu uczestniczyły osoby współpracujące przy Projekcie: przedstawicieli UTP: mgr inż. Iwonę Zaremba, mgr inż. Jakub Biesek, przedstawiciel KP ODR: Anna Mońko; dr Tadeusz Sobczyński, przedstawicieli Zrzeszenia i hodowców: Joanna Pańka, Marek Figas, Radosław Wiśniewski, Przemysław Rybka.

Tematem posiedzenia było podsumowanie drugiego już etapu projektu. Doktor Mirosław Banaszak obszernie i precyzyjnie przedstawił pierwsze efekty stosowania glinokrzemianów w ściółce i paszy. Ze względu na  fakt, że zrealizowano niespełna połowę projektu dotychczasowe wyniki nie mogą być uznane, jako ostateczne. Z satysfakcją przyjęto informację, że założenia projektowe były trafne i Konsorcjum osiąga przewidywane efekty.

Zgodnie z założonym planem Konsorcjum wkracza w realizację innowacyjnego marketingu, za który odpowiada Daniel Olszewski. Zgodnie z informacją (patrz zdjęcia) umowa z Grzegorzem Halamą została podpisana i rozpoczęły się nagrania na kanał YouTube.

Marketing, ze względu na wybuch pandemii i kolejne lockdowny został w dużej części przeniesiony do internetu. Daniel Olszewski w półgodzinnym wystąpieniu przedstawił nowy plan uwzględniający i przede wszystkim spełniający założenia innowacyjnej promocji: zaangażowanie znanego komika i nowoczesne rozwiązania scenograficzne.

W związku z tym, że promocja projektu ma za zadanie dotarcie do hodowców, konieczne jest dostarczenie argumentów, w tym ekonomicznych. Poproszony o przedstawienie aktualnego stanu analizy ekonomicznej dr Tadeusz Sobański poinformował, że dostarczy je po otrzymaniu danych od hodowców.

Kierownik projektu Anna Rybka przedstawiła informację na temat złożonego wniosku o płatność i stan bieżących rozliczeń. Potwierdzono założenia podziału budżetu z 2019 roku, zwłaszcza w kontekście nowego marketingu, którego budżet pozostał na tym samym poziomie.

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.