projekt Bf

IV Posiedzenie Rady Konsorcjum

Szanowni Państwo,

w imieniu Przewodniczącego Rady Konsorcjum Pana Romana Wiśniewskiego zapraszam Państwa na IV posiedzenie Rady Konsorcjum Bezpieczna Ferma. 

W załączeniu przesyłam proponowany porządek obrad. Gdyby mieli Państwo jakieś sugestie lub dodatkowe punkty do zgłoszenia uprzejmie proszę o kontakt.

Posiedzenie odbędzie się w Minikowie w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego 25 lutego 2022 r. godzinie 15:00

Na posiedzenie zapraszam przedstawicieli każdego z członków Konsorcjum. Zgodnie z umową konsorcjum w skład Rady konsorcjum wchodzą:

 • Roman Wiśniewski (Przewodniczący) – reprezentant Zrzeszenia;
 • dr inż. Mirosław Banaszak – reprezentant Politechniki Bydgoskiej;
 • Ryszard Zarudzki – reprezentant KP ODR;
 • Daniel Olszewski – reprezentant Olszewsky sp. z o.o.;

oraz reprezentujący siebie Hodowcy:

 • Henryk Rybka;
 • Andrzej Pańka;
 • Robert Wiśniewski;
 • Bernadeta Figas. 

Ponadto, serdecznie zapraszam współpracujących przy Projekcie i znanych Wam: 

przedstawicieli Politechniki Bydgoskiej: 

 • mgr inż. Iwonę Zaremba,
 • dr inż. Jakub Biesek

przedstawiciel KP ODR: 

 • Anna Mońko;
 • dr Tadeusz Sobczyński

przedstawicieli Zrzeszenia i hodowców: 

 • Joanna Pańka,
 • Marek Figas,
 • Radosław Wiśniewski,
 • Przemysław Rybka;

W przypadku niemożności uczestniczenia w posiedzeniu Rady, przedstawiciel ma prawo do wyznaczenia (w formie pisemnej za zgodą strony przez siebie reprezentowanej) pełnomocnika, który upoważniony będzie do prowadzenia dyskusji, negocjowania oraz podejmowania decyzji i udzielania rekomendacji.

Upoważnienie w formie pisemnej należy dostarczyć Koordynatorowi (Anna Rybka) lub Przewodniczącemu (Roman Wiśniewski) przed rozpoczęciem posiedzenia. Członek konsorcjum ma też prawo do zmiany swojego przedstawiciela w Radzie (w trybie pisemnym). 

Uprzejmie proszę o stawiennictwo wszystkich zaproszonych, w szczególności członków Rady. W przypadku braku możności uczestnictwa proszę o pilny kontakt.

Z poważaniem

Anna Rybka

Z upoważnienia

Roman Wiśniewski

Kujawsko – Pomorskie Zrzeszenie

Hodowców Drobiu i Producentów Jaj

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.