projekt Bf

Informacja o Bezpiecznej Fermie na portalu EPI-AGRI EU

Bezpieczna Ferma - innowacja produktowa, procesowa i marketingowa związana z chowem kurcząt brojlerów

Title (in English): 
Safe Farm – product, process and marketing innovation related to the breeding of broiler chickens
Objective of the project (native language): 

Głównym celem operacji jest wdrożenie systemu jakości pod nazwą Bezpieczna Ferma w celu uzyskania surowca rzeźnego – mięsa kurcząt brojlerów – o podwyższonej jakości przy prowadzeniu chowu i żywienia z zastosowaniem kopalin naturalnych. Planowane jest także promowanie tego systemu oraz surowca w ramach innowacyjnych działań marketingowych.

Objective of the project (in English): 

The main goal of the operation is to implement a quality system called Safe Farm/Bezpieczna Ferma in order to obtain slaughter material – broiler chickens – of increased quality when rearing and feeding using natural minerals. It is also planned to promote this system and meat obtained as part of innovative marketing activities.

Description of activities (native language): 

Głównym celem operacji jest wdrożenie systemu jakości Bezpieczna Farma w celu uzyskania materiału rzeźnego – kurcząt brojlerów – o podwyższonej jakości podczas hodowli i karmienia z wykorzystaniem naturalnych minerałów. Planowane jest również promowanie tego systemu i mięsa uzyskanego w ramach innowacyjnych działań marketingowych.

Planowany jest podział operacji na 5 etapów. Każdy z pierwszych 4 etapów to będą badania cząstkowe (w kojcach) na 4 fermach. W ramach 5 etapu, który również obejmie 4 fermy uwzględnione zostaną wyniki badań z poprzednich etapów, co pozwoli na zastosowanie najbardziej optymalnych mieszanek.

Description of activities (in English): 

The main goal of the operation is to implement a quality system called Safe Farm (Bezpieczna Ferma) in order to obtain slaughter material – broiler chickens – of increased quality when rearing and feeding using natural minerals. It is also planned to promote this system and meat obtained as part of innovative marketing activities.

The operation is divided to five stages. Each of the first 4 stages will be partial tests (in pens) on 4 farms. Within the 5th stage, which will also cover 4 farms, the results of tests from previous stages will be taken into account, which will allow the use of the most optimal mixtures.

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.