projekt Bf

Konsorcjum on-line

Spotkanie Konsorcjum odbyło się 30 grudnia 2020 r. w formie spotkania on-line.

Na posiedzeniu obecni byli przedstawiciele każdego z członków Konsorcjum: Przemysław i Anna Rybka reprezentujący Zrzeszenie,  dr inż. Mirosław Banaszak oraz inż. Jakub Biesek – reprezentanci UTP; Anna Mońko oraz Tadeusz Sobczyński – reprezentanci KP ODR; Daniel Olszewski – reprezentant Olszewsky sp. z o.o. oraz reprezentujący siebie hodowca Andrzej Pańka, Robert Wiśniewski, Bernadeta Figas. Ponadto w spotkaniu uczestniczyła współpracująca przy Projekcie: przedstawicielka UTP: mgr inż. Iwona Zaremba.

Tematem posiedzenia były sprawy bieżące, głównie dotyczące wniosku o płatność i problemów z nim związanych. Ponieważ brak środków mógł wpłynąć negatywnie na realizację założeń promocyjnych, to wspólnie zadecydowano o wypłacie na ten cel części środków z rezerwy kosztów stałych. 

Daniel Olszewski, który zgodnie z podziałem obowiązków odpowiada za promocję projektu przedstawił zmodyfikowany plan marketingowy.

Powodem zmian w sposób oczywisty były obostrzenia związane z pandemią COVID-19, które uniemożliwiają przeprowadzenie publicznych występów.

W związku z tym promocja w dużej części została przeniesiona do internetu.

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.