projekt Bf

Podpisanie umowy na dofinansowanie

W dniu 17 grudnia 2019 r. w Warszawie została podpisana umowa na dofinansowanie projektu Bezpieczna Ferma. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele konsorcjum:

  1. Pani Lidia Lewandowska – zastępca Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Minikowie
  2. dr. inż. Mirosława Banaszaka – pełnomocnik UTP
  3. mgr inż. Renaty Zalewskiej – Z-cy Kanclerza ds. Finansowo Księgowych (Kwestor)
  4. Anna Rybka – reprezentująca Zrzeszenie, Olszewsky Sp. Zo.o., Robert Wiśniewski, Andrzej Pańka, Bernadeta Figas oraz Henryk Rybka

Przed konsorcjum 2 lata realizacji projektu. Oficjalny start projektu zaplanowany jest na 1 lutego 2020 roku. W pierwszej kolejności planowane są zadania projektowe:

  1. Rozstrzygnięcie przetargu dot. Silosów oraz ogłoszenie przetargu na paszę
  2. Przygotowanie strony internetowej
  3. Przygotowanie opisu projektu dla ARiMR
  4. Organizacja Rady Konsorcjum – spotkanie odbędzie się w styczniu (wstępnie tydzień 13 – 17.01)
  5. Przygotowanie harmonogramu projektu i harmonogramu badań
Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.