projekt Bf

Zrzeszenie przystępuje do realizacji programu Bezpieczna Ferma

13 lipca 2018 roku odbyło się spotkanie Zarządu Zrzeszenia w sprawie przystąpienia do Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, w ramach którego powstało działanie „Współpraca” wspierające tworzenie Grup Operacyjnych działających na rzecz innowacji w rolnictwie.

Krótkie sprawozdanie ze spotkania z przedstawicielami Ministerstwa Rolnictwa nie tylko wyjaśniło mechanizmy i strukturę dofinansowania, ale i wykazało, że program Bezpieczna Ferma ma bardzo duże szanse na otrzymanie wsparcia w ramach tego działania. Mając za cel ochronę interesów hodowców Zarząd Zrzeszenia podjął uchwałę o przystąpieniu do programu i do budowy Grupy Operacyjnej. Kolejnym tematem była kwestia zasadności zlecenia i sfinansowania badań pilotażowych przed złożeniem wniosku o dofinansowanie do ARiMR. Zarząd wysłuchał argumentów i potwierdził uchwałą ich konieczność. Tym samym Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Hodowców Drobiu i Producentów Jaj oficjalnie przystąpiło do realizacji programu Bezpieczna Ferma. Wszystkie podejmowane działania mają wzmocnić pozycję hodowców drobiu i producentów jaj w naszym województwie dając należną im pozycję partnerską w kontaktach handlowych.

W spotkaniu udział wzięli: Roman Wiśniewski, Henryk Rybka,Balcerak Tadeusz, Balcerak Marian, Piotr Świercz, Andrzej Pańka, Marek Figas i Daniel Olszewski

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.