projekt Bf

Konkretnie o marketingu

W związku z przygotowaniami do Krajowych Dni Pola doszło do telekonferencji  z udziałem Anny Rybki,  Anny Mońko oraz Daniela Olszewskiego.

Informacja dotyczyła czterech scenariuszy skeczy, które już powstały na potrzeby projektu oraz zaproszenia na Krajowe Dni Pola. Skecze w najbliższych miesiącach zostaną nagrane z udziałem Grzegorza Halamy i zmontowane, tak by mogły być zaprezentowane szerokiej publiczności.

Daniel Olszewski przedstawił projekty praktycznych materiałów promocyjnych: magnesów na lodówkę, żetonów do wózków na zakupy. Ideą, która przyświecała mu w wyborze i projektowaniu była chęć dotarcia do konsumenta dokładnie w momencie, kiedy podejmuje decyzje zakupowe. Uczestnicy spotkania pozytywnie ocenili również wyposażenie stoiska w postaci fotoramek i ścianki POS.

Część dyskusji poświęcona została na kształt ankiety, która ma zostać przeprowadzona podczas targów. Ze względu na fakt, że jednym z podstawowych celów projektu jest wdrożenie systemu jakości Bezpieczna Ferma, to opinia konsumenta jest kluczowa. To z tego powodu pytania, jakie chcemy postawić przyszłym konsumentom są bardzo istotne. Daniel Olszewski pokazał specjalny stand z tabletem, który umożliwi prowadzenie ankiet online.

 

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.