alertyGOV

Lista importerów zboża z Ukrainy opublikowana

Alafabetyczna lista importerów w PDF

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi udostępnia listę firm importujących zboże z Ukrainy.

Lista alfabetyczna poniżej:

 

4BAGS NATALIA WEDRAL

A. T GROUP Sp. z o. o.

AB LINAS AGRO; (Smelynes 2c, PANEVEZYS (Poniewież) 35143, LT)

ADAM KLOC FHU; (Genowefa 37a, 62-513 KRZYMÓW, PL)

AGENCJA OCHRONY “VIP GUARD” Sp. z o. o.

AGERONA Sp. z o. o.

AGICORP Sp. z o. o.

AGRAVIS OST GMBH&CO KG; (Haupstr.100, BULSTRINGEN 39345, DE)

AGRIFEED SP. Z O.O.; (Partyzantów 57, 22-400 ZAMOŚĆ, PL)

AGRIKAM Sylwia Krawczyk Firma Handlowa; (KRZEPCZÓW NOWY 16A, GRABICA 50 97-306, PL)

AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)

AGRIKO DERENDARZ MICHAŁ; PL1010051p (Szydłów Kolonia 49, 97-306 GRABICA, PL)

AGRISTOCK SP Z O.O.; PL1020128p (Wola Rogozińska 5, 95-001 BIAŁA, PL)

AGRO EXPRES Sp. z o. o.

AGRO INTERNATIONAL Sp. z o. o

AGRO TORG; (Dowborczyków, 90-019 ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-ŚRÓDMIEŚCIE), PL)

AGRO-BUSINESS TRADE SP.Z.O.O; (MIESZKOWO 10, MASZEWO 72-130, PL)

AGRO-DUK KRYSTIAN DUK

AGRO-ENERGIA Andrzej Wawrzyniak; (Kruszyna 14, 76-251 KOBYLNICA, PL)

AGRO-INTER Sp. z o.o.

AGRO-MAR FIRMA HANDLOWA; (Grabica 38, 97-306 GRABICA, PL)

Agro-Mursy Łukasz Tomczuk

AGRO-TRADE Karol Pieczko

AGRO-UPOL Sp. z o.o.; (Nowa 100, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)

AGRO-V POLSKA, UL. SĄDOWA 8/1, 20-027 LUBLIN

AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Kolejowa 1, 18-500 KOLNO, PL)

AGROKOMPAKT ŁUKASZ GORBACZ; (Jeziorowskie 40, 11-612 KRUKLANKI, PL)

AGROL ARTUR JARZĘBOWSKI; (Grabica 50, 97-306 GRABICA 50, PL)

AGROLOG Sp Z O O; (Gęsia 8/205, 31-535 KRAKÓW, PL)

AGROLOK SP z o.o.; (Dworcowa 4, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ, PL)

AGRONEX SP.Z.O.O.; (Tylna 11, 95-080 MĄKOSZYN, PL)

AGROOILTRADE OU

AGROS Sylwia Samek F.H.U; (Młodzawy Duże, 28-400 PIŃCZÓW, PL)

AGROTORG SP. Z O.O.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 ŁÓDŹ, PL)

AGROTRADE Sp. z o.o.; (Juliana Smulikowskiego 4a Lok. 16., 00-389 Warszawa, PL)

AGROZONE Sp. z o.o.

AGSOL SP. J. ZDZISŁAW WRÓBEL I AGNIESZKA WIELGUS; (Wójczańska 17, 28-133 PACANÓW, PL)

ALBIO Sp. z o.o.; (Ul. Ogrodowa 1 Piski, 07-407 CZERWIN, PL)

Aleksandra Pietrzak Firma Handlowo-Usługowa “OL-WI”

AMB POLSKA SP. Z O.O.; (Kaliska 11a, 63-410 CZEKANÓW, PL)

AMEX AGNIESZKA MAJ( Piskorka)

AMF LIFE Mateusz Wróbel

AMF LIFE MATEUSZ WRÓBEL; (Wola Rzędzińska 410D, 33-150 WOLA RZĘDZIŃSKA, PL)

AMPOL MEROL SP. Z O.O.; (Mikołaja z Ryńska 28 A, 87-200 WĄBRZEŹNO, PL)

ANAKUS Sp. z o.o.; (Sidorska 54 Lok. 20a, 21-500 Biała Podlaska, PL)

Aquael Sp.zo.o. Warszawa

ARPPM SP.Z.O.O.; (UL.WERNERA 33/37, RADOM 26-600, PL)

ATLAS TRADING SP ZOO; (Ul. Budowlana 6, 20-469 LUBLIN, PL)

Basis Development Sp. z o. o.

BENTYNKI BOGDAN BENTYN; (Pocztowa 9, 62-200 GNIEZNO, PL)

BIMEO 1 SP.Z. O.O; (UL. ZŁOTA 75 A/7, WARSZAWA 00-819, PL)

BIO-GRAIN SP. Z O.O.; (Ul. Wólczyńska 133, 01-919 WARSZAWA, PL)

BMdrog Sp. z o.o.

BN-POL SP ZOO; (Ks. Jana Kompałły 3a/2, OSTRÓW WIELKOPOLSKI 63-400, PL)

BOŻEK SKŁAD SZYMON BOŻEK; (Teptiuków 59, 22-500 HRUBIESZÓW, PL)

BROMEX Sp. z o. o.

BUDEXIM SP. Z O.O.; (Jedności Narodowej 55-57/7, 50-262 WROCŁAW, PL)

BUJAKOWSKI ANTONI HANDEL OBWOŹNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO-ROLNYMI; PL1010112p (Żądło 22, 97-306 GRABICA, PL)

BUMERANG -TRANS BARTOSZ; (WIATRAKOWA 3, ŚMIGIEL 64-030, PL)

BUNGE POLSKA SP. Z O.O.; (Niepodległości 42, 88-150 KRUSZWICA, PL)

BZK GROUP SP. Z O.O.; (Połczyńska 97 A, 01-303 WARSZAWA, PL)

CAPITAL TRADE SP. Z O.O.; (Ogrodowa 58, 00-876 WARSZAWA, PL)

CARGILL Poland Sp. z o.o.; (Wołoska 22, 02-675 WARSZAWA, PL)

CEDROB S.A.; (Ujazdówek 2 A, 06-400 CIECHANÓW, PL)

CHEMIROL Sp.zo.o. P.U.H.; (Przemysłowa 3, 88-300 MOGILNO, PL)

CL INVESTMENTS SP ZOO; (FRYDERYKA CHOPINA41/2, LUBLIN 20-023, PL)

CONECTO LOGISTICS SP. Z O.O.; (Przemysłowa 39, 61-541 POZNAŃ, PL)

CORN TRANS GROUP Sp. z o.o.; (Partyzantów 57, 22-400 Zamość, PL)

CORN TRANS Sp. z o. o. Sp. K.

Crisp Malt Sp. z o. o. (dawniej: GlobalMalt Polska Sp. z o. o.)

CROPFIELD TRADING COMPANY OU

DACSA Polska Sp. z o. o.

DAKU International Sp. z o.o.; (Ludwika Idzikowskiego 16, 00-710 WARSZAWA (MOKOTÓW), PL)

DAKU International Sp. z o.o.; (Okrężna 83, 02-933 WARSZAWA, PL)

DE HEUS SP. Z O.O.; (Lotnicza 21 B, 99-100 ŁĘCZYCA, PL)

DIGITEX Sp. z o. o. Sp. k.

DK AGRO TRADE Dariusz Kornik

DM COMODITIES; (Al. Stanów Zjednoczinych 15/421, 04-028 WARSZAWA, PL)

DRIED FRUITS SP. Z O.O.; (OLIMPIJSKA 24, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 41-100, PL)

DWA PLUS SP. Z O.O.; (Oś. Królewska 18lok/U01, 02-972 WARSZAWA, PL)

DWT Sp. z O.O; (Rojów, Hetmańska 10, z siedzibą firmy ul.Hetmańska 10, 63-500 Ostrzeszów, PL)

ECCO KPO Sp. z o. o.

ECCO KPO; (Okulickiego 7/2, 26-600 RADOM, PL)

ECG Seeds Sp. z o.o., Długa 16, 85-031 Bydgoszcz, Polska

ECOMAC Sp.zo.o. Bielsko biała

ECOMASTER Sp. z o. o.

EKO GK GABRIELA NIESŁUCHOWSKA; (Mazowiecka 83, 05-255 STARE ZAŁUBICE, PL)

EKO-DOM S. Z O.O.; (Uniszki-cegielnia 23a, 06-500 MŁAWA, PL)

EKOGRAIN ROBERT PRUS FHU

ELEWATOR SIERADZ SP. Z O.O.; (Elewatorska 1, 98-200 SIERADZ, PL)

ELIT-TRANS BOŻENA BOGACZ; (DMENIN 146, KODRĄB 97-512, PL)

ELPOL Łuźniak Spółka Komandytowa

ELPOL ŁUŹNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Osina Mała 14, 98-358 KIEŁCZYGŁÓW, PL)

ELPOLOGISTYKA SP. Z O.O.; (Zawada 26, 28-230 POŁANIEC, PL)

Emilia Kosovets H.P.U. MIREM EXPORT-IMPORT

EMIMAR KRYSTYNA OPONOWICZ; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)

EMIX OIL SP. Z O.O.; (Świątkowice 61 A, 98-360 LUTUTÓW, PL)

ENERGOSTROJ Sp. z o. o.

ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI

ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI; (1, 55-140 KĄKOLNO, PL)

ENERGY MARIUSZ ZIELIŃSKI; (1, KĄKOLNO 55-140, PL)

ENSPED SPÓŁKA Z.O.O.; (Dworcowa 4 B, 22-500 Hrubieszów, PL)

EPARTS Sp z o.o.; (Aleja Jana Pawła II 27, WARSZAWA 00-867, PL)

EPARTS Sp. z o. o.

ERIDON Sp. z o. o.

ERIDON Sp. z O.O. ,Dantyszka 18, 01-054 Warszawa

ERIDON SP. Z O.O.; (Jana Dantyszka 18, 02-054 WARSZAWA, PL)

Etmos Sp. z o. o. Sp. K.

EURO AGRO; (Strzebielinko 1a, 84-250 GNIEWINO, PL)

EUROPIAN MING AND ENERGY GROUP OU; (Paszowice 52b, 59-411 PASZOWICE, PL)

Eurowinpol Sp. z o. o.

EVERWELLE OSAUHING

EXIMCOMPANY OU

Eximcompany OU Tallinn

F.H.U. KAMA AGATA KMIECIK

F.H.U. TOMASZ GRUNT

F.H.U. ZUZA ZUZANNA GIEC; (UL. ŚW PAWŁA ii 53, ZALESZANY 37-415, PL)

F.H.U.P. ROMADO MARIA SZCZEPAŃSKA

FEEDOIL Sp.z.o.o.; (Dworcowa 15, 73-120 CHOCIWEL, PL)

FEEDSTAR Sp. z O.O.; (Królewska 6, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, PL)

FERMA DROBIU WOŹNIAK SP. Z O.O.; (ŻYLICE 35A, RAWICZ 63-900, PL)

FHU KALINOWSKI Tomasz Kalinowski

FHU KARP JACEK; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)

FHU OL-WI; (ZA JEZIOREM 13, Sławno 62-265, PL)

Firma ” ZWIREK”, Nowa Wieś Zbaska 61, 64-360 Zbąszyń, Polska

Firma EMIMAR Krystyna Oponowicz; (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)

Firma EMIMAR Krystyna Oponowicz;f (Wagowa 68/21, 41-215 SOSNOWIEC, PL)

FIRMA HANDLOWA RAFAŁ KARP

FIRMA PRODREW, KRZYSZTOF TOMASZ, KOPERNIKA 25A, 14-310 Miłakowo, Polska

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA DARIUSZ BŁOŃSKI

FITCOM FITAŁ KRZYSZTOF P.H.U.; (A. Gromskiego 2/62, 35-233 RZESZÓW, PL)

FODER BIO-TECH Sp. z o.o.; (Bitwy Warszawskiej 1920 21/93, 02-366 WARSZAWA, PL)

FOOD TRADE Sp. z o. o.

FORPOST Sp. z o.o.; (Ul. Mełgiewska 74/200, 20-234 Lublin, PL)

FORTIS LOGISTICS GROUP Sp. z o.o.

FPT SP. Z O.O.; (Bysewska 30, 80-298 GDAŃSK, PL)

FREEZEPOINT Sp. z o. o.

FREEZEPOINT SP.Z O.O. Oddział Tomaszów Lubelski; (Rolnicza 10, 22-600 Tomaszów Lubelski, PL)

FRESChO Group Poland Sp. z o. o.

Fruges Trade Sp. z o. o.

GAB PPHU SP. Z O.O.; (Olmonty 20, 15-603 OLMONTY, PL)

GALAGROTRADE SP. Z O.O.; (Al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112b, 02-797 WARSZAWA, PL)

GARANT LLB Sp. z o. o.

GINTER AGRO Sp. z o. o.

GINTER TRADE Sp. z o. o.

GLOBAL GO Sp. z o. o.

GOREX GTHZ SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WLKP. 66-400, PL)

GOREX SP. Z O.O.; (MONIUSZKI 42, GORZÓW WIELKOPOLSKI 66-400, PL)

GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400

GORZOWSKIE TOWARZYSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO GOREX SP. Z O.O.; (Moniuszki 42, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)

GORZÓW WIELKOPOLSKI, PL)

GOSPODARSTWO ROLNE FERMA DROBIU KATARZYNA KOTUS; (Witów 3 A, 99-120 PIĄTEK, PL)

GOZAC SP.Z.O.O.; (Młyńska 5/9, 61-729 POZNAŃ, PL)

GP Buraka Cukrowego Dobra Sp. z o.o.

GRAIN Sp. z o. o.

GRAINFOR TRADE LTD; (18/2 South Street, VALETTA 1102, MT)

GRAINFORCE Sp. z o. o.

GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, 01-458 WARSZAWA, PL)

GRUNWEG PL Sp. z o. o.; (Szańcowa 44, WARSZAWA 01-458, PL)

GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)

GRUPA AGROCENTRUM SP. Z O.O.; PL2062032p (Al. Legionów 135a, 18-400 ŁOMŻA, PL)

GRUPA AWW Sp. z o.o.

GRUPA PRODUCENTÓW BURAKA CUKROWEGO “DOBRA” Sp. z o.o

GRUSZKA RADOSŁAW OWOCE WARZYWA; (Będziaki 50, 28-506 CZARNOCIN, PL)

GRZEGORZ FILIPOWSKI,RESTAURACJA ,,SMAKI ŚWIATA’’

H.P.U. Mirem Export-Import Gryfice

HANDEL ART. ROLNYMI TRANSPORT WIESŁAW MUZYKA

HS FARM SP. Z O.O.; (SITANIEC-WOLICA 216, ZAMOŚĆ 22-400, PL)

IGS COMMODITY S.R.O.

IMA POLSKA S.A; (Ul . Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)

IMA Polska S.A. , 62-095 Murowana Goślina

IMA UL.KATOWICKA 79A/101 61-131 POZNAŃ; (Polna 21, 62-095 MUROWANA GOŚLINA, PL)

IMARTI POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

INFAVOR Sp. z o. o.

INGLIA SP.ZO.O.; (Okopowa 8, 20-022 LUBLIN, PL)

INT DARIUSZ KOTARA; (Mickiewicza 6/21, 28-200 STASZÓW, PL)

INTERMARKET Sp. z o. o.

International Logistic Sp. z o. o.

INTERNATIONAL LOGISTIC SP. Z O.O.; (Konopnica 97a, 21-030 MOTYCZ, PL)

Jacek Karp Firma Handlowo Usługowa “KARP”

JAKPOL Jakub Ambroziak; (Szosa Ciechanowska 24, 06-420 Gołymin-Ośrodek, PL)

JAPP SP. Z O.O.; (Św. Michała 43, 61-119 POZNAŃ, PL)

JAPP SP. Z O.O.; PL3064141p (Św. Michała 43, 61-119 POZNAŃ, PL)

jawna

JULTIM PPHU JULIA MIELCZAREK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)

JUSTAL AGRO SP. Z O.O.; (Ul. Rogatka 3/1, 31-425 KRAKÓW, PL)

KAMPOL P.P.H.U KRZYSZTOF ŁUŹNIAK; (Wieluńska 12 A, 97-438 RUSIEC, PL)

KARP FHU JACEK KARP; (Dąbrowa 1c, 97-217 LUBOCHNIA, PL)

KARP RAFAŁ FIRMA HANDLOWA; (Dąbrowa 2, 97-217 LUBOCHNIA, PL)

Kaszpol Agro Grzegorz Ziółkowski

KG Polska Sp. z o.o.; (Sejneńska 51, 16-400 SUWAŁKI, PL)

KORCZOWA; (Przejście Graniczne W Korczowej, 37-550 RADYMNO, PL)

KORM SŁAWOMIR BĘDKOWSKI; (Staffa 2, 41-215 SOSNOWIEC, PL)

KRYSPOL EXPORT-IMPORT Krystyna Wołoszyn; (Obojna 74, 37-415 ZALESZANY, PL)

Krzysztof Borek Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy “BAK-ROL”

KUR-PASZ DANIEL KURDYK; (Beznatka 4, 62-834 CEKÓW, PL)

KWS LOCHOW POLSKA SP Z O.O., SLOWIANSKA 5, 57-150 Kondratowice, Polska

KWS POLSKA SP Z.O.O., UL. CHLEBOWA 4/8, 60-734 Poznań, Polska

L’HOM Designs Robert Bieńkowski

LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO, (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)

LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)

LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; aPL3010003p (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)

LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO; PL3010007p, (Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)

LAUNTOP POLSKA CEZARY PODSIADŁO;(Lubomyśle 1b, 62-561 ŚLESIN, PL)

LECHPOL PW SP. Z O.O.; (Jana Pawała Ii 36, 89-200 SZUBIN, PL)

LECHPOL sp.zo.o.; (Jana Pawła II 36, Szubin 89-200, PL)

LEMBERGS Sp. z o. o.

LEMBERGS SP.ZO.O.; (UL. NAPĘDOWA 1, Milejowice 26-652, PL)

LEVEL-SC (Warszawa)

LEWANDOWSKI TOMASZ Firma Usługowo Budowlana; (Wiatrakowa 1b, 64-030 ŚMIGIEL, PL)

Lidea Poland (Poznań)

Lidea Poland sp. z o.o, Wichrowa 1 a, 61-189 Poznań, Polska

Lider Polska Sp z o.o.; (Al. Józefa Mireckiego 22, 41-200 Sosnowiec, PL)

LIDER POLSKA SP ZOO; (Al. Józefa Mireskiego 22, 41-200 SOSNOWIEC, PL)

Lider Polska Sp. z o. o.

LINAS AGRO AB; (Smelynes 2c, PANEVEZYS LT-35143, LT)

LOUIS DREYFUS COMPANY POLSKA Sp. z o. o.

M.W.M. Sp. z o.o.; (Dragany 24B, 23-145 WYSOKIE, PL)

M&M – Trans Michał Filipczak

MAGNOLIA PLUS Sp. z o. o. SP. K

MAISADOUR POLSKA Sp. z o.o., Pokrzywno 3A, 61-315 Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Polska

MAKARONY POLSKIE S.A

MALTEUROP POLSKA Sp. z o. o.

MAR-POL II MARIUSZ SALA; (Łęki Szlacheckie 2a, 97-352 ŁĘKI SZLACHECKIE, PL)

MARCIN JAKÓBCZYK P.U.H.

Mariusz Witkowicz EMKA TRANS

MARTEX GROUP Sp. z o.o.

MAX DANUTA KRÓLIKOWSKA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)

MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

MAX KRÓLIKOWSKA DANUTA SPÓŁKA KOMANDYTOWA; (Hrubieszowska 37, 22-100 CHEŁM, PL)

Max-Plon Sp. z o. o.

MAX-PLON; (Starowiejska 11, 22-530 MIRCZE, PL)

MAXIMIR Sp. z o.o.; (Witebska 37, 85-778 BYDGOSZCZ, PL)

Meat-Market Sp. z o.o.; (Żurawia 43/109, 00-680 Warszawa, PL)

MEGA TRADING Sp. z o. o.

mFOODS Sp z o. o.; (Widzewska 14/306, 307, 92-229 ŁÓDŹ, PL)

MG MICHAŁ GIENIEC

MG Michał Gieniec (Nowy Sącz)

MG MICHAŁ GIENIEC; (Librantowska 10, 33-300 NOWY SĄCZ, PL)

Michał Derendarz ,,AGRIKO’’

Milan Logistic Sp. z o. o.

MILAN LOGISTIC Sp. z o.o.; (Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8, 35-083 RZESZÓW, PL)

MIRPASZ MAREK ŚWIERZEWSKI

MIRPASZ Marek Świerżewski; (Stara Łomża Nad Rzeką 53, 18-400 ŁOMŻA, PL)

MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA,

MIZGIER TOMASZ I SYNOWIE SP. Z O.O.; (Marianowo Brodowskie 20, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, PL)

MŁYN NAD WARTĄ Sp. z o. o.

MŁYN OSTRÓW WLKP. Józef i Teresa Otwiaska Spółka komandytowa

Młyn Pogorzelec Sp. z o.o.

MODERNFEED SP. Z O.O.; (MAGNUSZOWICE 77, 49-156 MAGNUSZOWICE, PL)

MORSKI TERMINAL ZBOŻOWY Sp. z o. o.

MP TRADE Sp. z o. o.

MULTEKO (Warszawa)

MULTEKO Sp.z o.o.

MVP GROUP Sp. z o.o.; (Cienista 36, 05-077 WARSZAWA, PL)

MYROSLAV KOSOVETS HPU EXPORT-IMPORT ,,HERMES’’

Nano TechPL sp.zo.o. 41-500 Chorzów, Konopnickiej 6/7

Natalia Walczyk Firma Handlowo-Usługowa

New Products Sp z O.O.; (1000 Lecia Państwa Polskiego 10a/107, 15-111 Białystok, PL)

NIETEN SERWIS CELNY SPÓŁKA z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. ODDZIAŁ TERENOWY

NODIA Sp. z o. o.

NODIA Sp.z o.o.; (Dowborczyków 30/34, 90-019 Łódz, PL)

O.P.TRADE SP.Z.O.O.; (Przemysłowa 5, 35-105 RZESZÓW, PL)

Och Bont Sp. z o. o.

OLEWNIK-EXPO Danuta Olewnik-Cieplińska

OLEWNIK-EXPO Group Sp. z o. o.

OLEWNIK-EXPO Sp. z o. o.

OLVAR SP Z.O.O.; (RĄCZYNA 56, KAŃCZUGA 37-220, PL)

OLVAR Sp. z o. o.

OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul. Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)

OPEN TRANS PIOTR CHAŁAT; (ul.Brzezińska 133, 95-040 KOLUSZKI, PL)

P.G.B. Polak Piotr Polish Business Group

P.H.U. ‘PUSTELNIK’ JAROSŁAW PUSTELNIK; (Kamocinek 23, 97-306 GRABICA, PL)

P.P.H.U ADAM Młyn Potakówka M. Bochnia W. Bochnia S. C.

P.P.H.U. JULTIM JULIA MIELCZAREK

P.P.U.H. AGRO-WIP Aleksandra Tarnowska

P.V.I EKO Sp. z o. o.

PETRA EXPORT SP. Z O.O., KOLEJOWA 6, 59-800 Zaręba, Polska

Phoenix Production sp.zo.o., Cynamonowa 16, 35-232 Rzeszów, Polska

PHU TRANSAGRO KRZYSZTOF STAWIARZ

PHU Turexpo Danuta Biała

PHU Zbigniew Wojtasik; (Stefanów 7, Drużbice 97-403, PL)

PHUT Sięmbida Marek

PIOTR CELEJ; (Piłsudskiego 115, 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, PL)

PL)

Podlaskie Zakłady Zbożowe Spółka akcyjna

POLBILDING SP ZOO SP K; (Ul. Gorzowska 2a/2.2, 65-127 ZIELONA GÓRA, PL)

POLBILDING SP. Z O.O. SP.K.; (Kabacki Dukt 6/53, 02-798 WARSZAWA, PL)

PPH KROM Barbara Krom; (Straduny, 1-go Maja 4, 19-300 EŁK, PL)

PPHU GABIKO ROMUALD GODLIŃSKI ; (BOHATERÓW WRZEŚNIA 10A, KONOPNICA 98-313, PL)

PPHU GABIKO ROMUALD GODLIŃSKI; (BOHATERÓW WRZEŚNIA 10A, KONOPNICA 98-313, PL)

PPHU JULTIM; (Wieluńska 12a, 97-438 RUSIEC, PL)

PPHU KAMPOL KRZYSZTOF ŁUŹNIAK

PRIME PROTEIN TRADE Sp. z o.o.; (ul. Jana III Sobieskiego 17, Rzeszów 35-002, PL)

PRO-FEED KRAJEWSCY SP. Z O.O.; (Wola Zambrowska, Cicha 4, 18-300 ZAMBRÓW, PL)

PRO-FEED TOMASZ KRAJEWSKI; (Cicha 4, 18-300 Zambrów, PL)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ,,TRANS – MAR’’ Stanisław Nawrocki

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe VENUS M. Zyga Spółka Jawna; (Marysinek 2a, 05-870 Błonie, PL)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe “SOBPOL” S.J. Sobolewscy

Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowo- Transportowe ANIMEX Leszek i Anna Dzierzęccy Spółka

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGSOL Spółka Jawna Zdzisław Wróbel i Agnieszka Wielgus

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Węcławik

PUH Chemirol Sp. z o. o.

QUATRO INTERNATIONAL Sp. z o. o.

R.I.K. SP.Z O.O.; (Nowogrodzka 31, 00-511 WARSZAWA, PL)

RAFAŁEK HENRYK PŁOŃSKI MŁYN HANDLOWO-USŁUGOWY; (Pułazie Świerże 21, 18-210 SZEPIETOWO, PL)

RATBET PPHU; (Gostyńska 20, 63-860 POGORZELA, PL)

REGAL Usługi Transportowe Alicja Reguła; (Braciejowa 1D, 39-208 Gumniska, PL)

RKSS Sp. z o. o.

RKSS Sp. z o.o.; (Tczyca 145, 32-250 TCZYCA, PL)

ROL-MIX PHU Jacek Skrodzki; (Kownacin 2, 18-507 GRABOWO, PL)

ROL-TRANS ROBERT CZYŻEWSKI

ROLPEX Sp. z o. o. Sp.K

S-Group Sp. z o. o.

S-GROUP SP. Z O.O.; (M. Kolbe 4-6, 97-500 RADOMSKO, PL)

SAFE AGRO SP. Z O.O., RÓŻANA 10/29, 20-538 Lublin, Polska

SETTI SP. Z O.O.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)

SETTI SP. Z O.O.; PL (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)

SETTI Sp. zo.o.; (Józefitów 3/2, 30-039 KRAKÓW, PL)

SIMBA BABY Sp. z o. o.

Składy drzewne II S.C. Export-Import

Sławomir Olak W.P.H. ,,Agrahurt’’ Export-Import

SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o. o.

SMARTLOGISTIC Aleksandra Jaskorzyńska-Bogacz; (Władysława Łokietka 8/26, 97-500 RADOMSKO, PL)

SMATFOOD Sp.0.0; (Ul.szkolna 12a, 59-160 RADWANICE, PL)

Soufflet Negoce

SPORT-FISHING WERONIKA BUKOJEMSKA; (Sierakowskiego 10/1, 37-700 PRZEMYŚL, PL)

Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna ‘Samopomoc Chłopska Pług’ Mieszalnia Pasz; (Towarowa 4, 36-100 KOLBUSZOWA, PL)

STACJA LHS MAGELIT Sp. z o.o.; (Knapy 190, 39-450 Wola Baranowska, PL)

STREET RETAIL SP. Z O.O.; (PRZEMYSŁOWA 9B, KNURÓW 44-190, PL)

SUN OIL SP.Z O.O.; (AL. MICKIEWICZA ADAMA 59, KRAKÓW 31-120, PL)

SUPER-CZAD Sp. z o. o.

SZUDROWICZ MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE; (Tłukawy 11, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)

TAVRIYA AGRO BIO INVEST SP.ZO.O.; (Rolna 191/193, 02-729 WARSZAWA, PL)

TEMPLATE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)

TEMPLE FACTORY SP. ZO.O.; (Ul. T. Chalubińskiego 9/2, 02-004 WARSZAWA, PL)

THEGRA POLAND SP. Z O.O.; (Żelazna 59, 00-848 WARSZAWA, PL)

TIMAGRA SP. Z O.O.; (Karola Olszewskiego 6, 25-663 KIELCE, PL)

TITAN TRADE VIKTORIIA LYASHCHUK; (Wincentego Pola 18, 35-021 RZESZÓW, PL)

TKM OLEG WILCZYŃSKI

TOMY M&M Sp. z o. o.

Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki Sp. Jawna; (Dębowa Góra 29, 41-260 SŁAWKÓW, PL)

TRADE AGRO UNION SA; (Talacker 50, ZURICH 8001, CH)

TRADE OIL SP. Z O.O.; (Ul.tomasza Zana 11a, 20-601 LUBLIN, PL)

TRADE OIL SP. Z O.O.; (UL.TOMASZA ZANA 11A, LUBLIN 20-601, PL)

TRANS-POL POLSKA SP. Z O.O.; (Osiedle 40-lecia PRL 16, 64-630 RYCZYWÓŁ, PL)

TUKAN s.c. Janusz Hady, Anna Hady

UAB BALTIJOS JAVAI

UKR-ROL KOLESNYK S.K.A; (Siedmiogrodzka 1/115, WARSZAWA 01-204, PL)

Ukr-Rol Kolesnyk Sp.Komandytowo-Akcyjna

UKR-ROL MARCHENKO SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA; (Siedmiogrodzka 1/115, 01-204 WARSZAWA, PL)

UNITED PETFOOD POLSKA SP. Z O.O.; (Południowa 6, 63-460 BISKUPICE OŁOBOCZNE, PL)

UP TRADING Sp. z o.o.; (Ul. Bosaków 5a/87a, 31-476 KRAKÓW, PL)

Usługi ładowarką Danuta Rozwałka

VAMAPOL Sp. z o. o.

VED OIL AGRO IGOR VEDMEDENKO; (Smoszew, Gajowa 2, 63-714 KOBIERNO, PL)

VEKTOR SBB Sp. z o. o.

VELES AGRO Sp. z o. o.

VERNUS Sp. z o. o.

VERNUS SP. Z O. O.; (Partyzancka 60, 95-200 PABIANICE, PL)

VEVANTA Sp. z o. o.

VITERRA POLSKA Sp. z o. o.

VITERRA POLSKA Sp. z o.o.; (Cypriana Kamila Norwida 2, 80-280 GDAŃSK, PL)

Volyn Grouo Warszawa

W. KROM Sp. z o.o. Sp. komandyt.; (Tadeusza Kościuszki 43, 05-270 MARKI, PL)

WELTSAMEN Łukasz Gaworski Firma Handlowa; (Posmykowizna 55, 98-355 DZIAŁOSZYN, PL)

WILHELM LANDBERG Sp. z o. o.

WIPASZ S.A.; (Wadąg 9, 10-373 OLSZTYN, PL)

WIST Sp. z o. o.

WIST SP. Z O.O.; (Wojciechowskiego 54/18, 02-495 WARSZAWA, PL)

WS-TRADE PLUS Sp. z o. o., Sp. K.

YUKON SP. Z O.O.; (29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)

YUKON SP. Z O.O.; (29 LISTOPADA 130/421, KRAKÓW 31-406, PL)

YUKON TRANSIT SP. Z O.O.; (Aleja 29 Listopada 130/421, 31-406 KRAKÓW, PL)

Zakład Pracy Chronionej Zakład Stolarski Wiesław Tański

Zakłady Zbożowe Ocieka Tuszyma Sp. z o. o.

ZIEMPOL WŁODZIMIERZ ŁĘTOWSKI P.H.U.; (Przechodnia 40, 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE, PL)

Zioła Nałęczowskie Sp. z o. o.

ZŁOTE ZIARNO Sp. z o. o.

ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)

ZŁOTE ZIARNO SP. Z O.O.; (Wola Żydowska 67, 28-404 KIJE, PL)

ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)

ZŁOTE ZIARNO Sp. z o.o.; PL14652391p (Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/21, 01-015 WARSZAWA, PL)

ZŁOTE ZIARNO Sp. z.o.o; (Wspólna 70, 00-687 WARSZAWA, PL)

 

źródło: gov.pl

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.