projekt Bf

Przygotowujemy się do ostatniego etapu

Dziś odbyło się spotkanie on-line w sprawie przygotowań do piętego, ostatniego już etapu projektu. W spotkaniu udział wzięli Anna Rybka – kierownik projektu, dr inż. Mirosław Banaszak – kierownik naukowy projektu oraz Anna Mońko, reprezentująca Kujawsko-Pomorski ośrodek Doradztwa Rolniczego i Daniel Olszewski prezes Olszewsky Sp. z o.o.

Podczas dwugodzinnej konstruktywnej dyskusji dr inż Banaszak przedstawił w jaki sposób będą prowadzone doświadczenia w kurnikach i czego będą dotyczyć badania. Wszyscy obecni zaakceptowali punkt widzenia naukowców i ustalono, że dokładne wytyczne WHiBZ przedstawi w formie pisemnych instrukcji dla każdego hodowcy.

Poruszono możliwy udział Konsorcjum w światowych targach E-NNOVATE na UTP w dniach 8-9 września.

 

Podjęto decyzję o uczestnictwie w wystawie „Jesień w ogrodzie” organizowanej przez KP ODR w dniu 19.09.2021

 

Daniel Olszewski przedstawił informacje o spotkaniach z ubojniami drobiu zainteresowanymi produktami z Bezpiecznej Fermy.

Na zakończenie omówiono temat druku broszury i monografii podsumowującej wyniki projektu. Ustalono, że za szatę graficzną i informację o marketingu odpowiada Olszewsky Sp. z o.o, natomiast część merytoryczną i naukową przygotuje UTP. Daniel Olszewski zaproponował wykorzystanie wizerunku Grzegorza Halamy w broszurze.

 

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.