Bfeventyhandelubojnie

Zaproszenie na ważne spotkanie hodowców z Pomorza z ubojniami

Hodowco,

W imieniu Pomorskiego Zrzeszenia Hodowców Drobiu i Producentów Jaj mam przyjemność zaprosić na zebranie naszej organizacji, które odbędzie się w środę 13 października o godzinie 11:00 w hotelu Wichrowe Wzgórze przy ulicy Wichrowe Wzgórze 13, 83-333 Chmielno.

Wspólnie z ubojniami Gosz, Konkol i Mielewczyk rozpoczynamy wdraanie programu „Bezpieczna Ferma w trosce o zwierzęta, klimat i środowisko”, który ma przygotować pomorskich hodowców drobiu na wymagania Zielonego Ładu i wypracowanie naszej silnej pozycji konkurencyjnej.

Możliwość zaprezentowania programu jest dla nas bardzo ważna, ponieważ dotyczy nie tylko naszej przyszłości, ale i spraw związanych z całą branżą drobiarską z naszego regionu

Łączę wyrazy szacunku, licząc na Pana obecność.

Zygmunt Stromski

Wiceprezes PZHDiPJ

Porządek Walnego Zebrania Członków

Pomorskiego Zrzeszenia Hodowców Drobiu i Producentów Jaj

Wichrowe Wzgórze w dniu 13.10.2021 godz.11:00

Porządek zebrania:

 1. Otwarcie Zebrania i weryfikacja kworum do podejmowania uchwał, przy braku kworum otwarcie zebrania w drugim terminie, o godz. 12:00.
 2. Przyjęcie porządku Zebrania.
 3. Wybór przewodniczącego i sekretarza Zebrania.
 4. Przywitanie gości
 5. Prezentacja programu „Bezpieczna Ferma” (Daniel Olszewski)
 6. Wystąpienie dyr. gen KRD-IG Dariusza Goszczyńskiego i zaproszonych gości.
 7. Dyskusja na temat podjęcia wspólnych działań z ubojniami, mających na celu przygotowanie branży drobiarskiej na Pomorzu na nadchodzące zmiany i umocnienie pozycji konkurencyjnej hodowców i ubojni.
 8. Sprawozdanie z działalności Zrzeszenia, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
 9. Wybór władz i delegatów Zrzeszenia.
 10. Zmiana Statutu Zrzeszenia.
 11. Wolne wnioski i zakończenie obrad.
Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.