aktualnościekspertubezpieczenia

Podniesienie składki w programie ubezpieczeniowym salmonellozy

Szanowni Państwo, Hodowcy,
 
W nawiązaniu do poniższej korespondencji informuję, że PZU zdecydowało się zmienić warunki programu ubezpieczeniowego salmonellozy, w tym istotnie podnieść stawkę składki na 2,8-2,9% (z dotychczasowej 1,289 %, tj. podwyżka składki aż o 120%). PZU tłumaczy, że nie mogło utrzymywać dotychczasowej stawki w związku z dużą szkodowością w ramach ryzyka salmonellozy. Chodzi tu nie o szkodowość w naszym programie, ale w pozostałych. Według przekazanych informacji PZU podwyższa stawki we wszystkich programach ubezpieczeń salmonellozy. 
 
W załączeniu przesyłam dokument ze szczegółami programu po zmianach. Zmiany wchodzą w życie dla polis począwszy od 23.02.2022. Jednocześnie informuję, że można jeszcze do jutra przystąpić do programu na starych zasadach w tym wg dotychczasowej dużo niższej stawki składki. W tym celu jednak należy niezwłocznie (najlepiej jeszcze dzisiaj) skontaktować się z przedstawicielem PZU Przemysławem Żurkiem (tel. 606 682 914, adres @: pzurek@agentpzu.pl
 
 

Pozdrawiam,  

 

Przemysław Rybka 

Wiceprzewodniczący 

Krajowa Federacja Hodowców Drobiu i Producentów Jaj 

tel. 695 666 036 

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.