aktualnościBfeventy

Zaproszenie na walne zebranie Pomorskiego Zrzeszenia

Zapraszamy na Walne Zebranie Członków 

Pomorskiego Zrzeszenia Hodowców Drobiu i Producentów Jaj,

które odbędzie się w dniu 21 stycznia 2022 o godz.13:00

w Kartuzach przy ulicy Generała Józefa Hallera 1

(budynek Urzędu Miasta)

 

Porządek Walnego Zebrania Członków

  1. Otwarcie Zebrania i weryfikacja kworum do podejmowania uchwał, przy braku kworum otwarcie zebrania w drugim terminie, o godz. 13:00.
  2. Przyjęcie porządku Zebrania.
  3. Wybór przewodniczącego i sekretarza Zebrania.
  4. Przywitanie
  5. Sprawozdanie z działalności Zrzeszenia, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
  6. Wybór władz i delegatów Zrzeszenia.
  7. Zmiana Statutu Zrzeszenia.  
  8. Wolne wnioski. Dyskusja.
  9. Zakończenie obrad
Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.