aktualnościalertyBfeventyproducenci rolni

Spotkanie hodowców w Minikowie 3.04.2020

Jak co roku, Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Hodowców Drobiu i Producentów Jaj wspólnie organizują forum drobiarskie pod nazwą

Nowoczesne rozwiązania w produkcji drobiu grzebiącego

która odbędzie się 3 kwietnia w sali konferencyjnej w Minikowie (budynek 1C).

Hodowców czeka wiele atrakcji i możliwość nawiązania korzystnych kontaktów. Zapowiada się ciekawa prelekcja pod tytułem „Bezpieczna Ferma, system odpowiedzialnej produkcji zwierzęcej”. O dotychczasowych doświadczeniach opowiedzą dr inż. Mirosław Banaszak oraz autor projektu Daniel Olszewski.

„Nowoczesne system w hodowli drobiu” przedstawi Dyrektor Działu Drobiarskiego Hodowcy p. Marcin Krajewski.

Zakład Uszlachetniania Białka Roślinnego z firmy Agrolok pochwali się „Innowacyjnym produktem sojowym Protina Fat – komponent białkowo-energetyczny do produkcji pasz dla drobiu”.

Będzie również prezentacja specjalnej oferty rozwiązań fotowoltaicznych dla ferm drobiu.

To tylko kilka atrakcji, które czekają na hodowców. Forum drobiarskie to ważna platforma wymiany informacji. Obserwujcie nasz portal i trzymajcie rękę na pulsie.

Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.