aktualnościBfeventy

Zaproszenie na Walne Zebranie Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia

Szanowny hodowco,

dwóch lat wspólnie z czterema hodowcami z naszego Zrzeszenia realizujemy innowacyjny projekt pod nazwą Bezpieczna Ferma (www.bezpiecznaferma.pl)Chcieliśmy się z Tobą podzielić wynikami badań, które mogą Ci pomóc. Obniżyliśmy współczynnik konwersji paszy o 10% i zwiększyliśmy masę brojlera nawet o 20% 

Przyjdź na Walne Zebranie i dowiedz się, jak sobie poradzić z wyzwaniami, które czekają hodowców w najbliższej przyszłości. Mamy pomysł, jak przygotwać producentów drobiu i jaj na PROBLEMY „Fit for 55”, ustawy odorowej, jak dać odpór pseudo obrońcom zwierząt. Poświęć dwie godziny i zabierz głos na zebraniu Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia Hodowców Drobiu i Producentów Jaj 13.09.2021 o godzinie 13 w hotelu Ambasada Dolina Drwęcy 62, 87-162 Lubicz.Przyjdź nawet jeżeli nie jesteś członkiem Zrzeszenia i pomóż nam stworzyć skuteczną obronę branży. Mamy tylko gorącą prośbę. Ze względu na konieczność zarezerwowania sali konferencyjnej i posiłków prosimy o potwierdzenie obecności. Wystarczy, że odpiszesz na tę wiadomość.
Liczymy na Ciebie!

Porządek Walnego Zebrania Członków:

 1. Otwarcie Zebrania i weryfikacja kworum do podejmowania uchwał, przy braku kworum otwarcie zebrania w drugim terminie, o godz. 14:00.
 2. Przyjęcie porządku Zebrania.
 3. Wybór przewodniczącego i sekretarza Zebrania.
 4. Agrolok – zaprezentowanie produktu do pasz drobiowych ( 30 min.).
 5. Wystąpienie Daniel Olszewski „Bezpieczna Ferma” (30 min.).
 6. Wystąpienie przewodniczącego Krajowej Federacji Hodowców Drobiu i Producentów Jaj
 7. Dyskusja na temat bieżących problemów i przyszłości hodowców z kujawsko-pomorskiego.
 8. Sprawozdania z działalności Zrzeszenia i sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
 9. Wybór władz i delegatów Zrzeszenia.
 10. Zmiana Statutu Zrzeszenia.
 11. Podjęcie uchwał o najmie lokalu i zatrudnieniu.
 12. Wolne wnioski i zakończenie obrad (obiad).
Daniel Olszewski
T: +48 790 824 000
E: d.olszewski@bezpiecznaferma.pl
Pokaż więcej

Redakcja Portalu

Stanowimy zespół specjalistów z branży drobiarskiej. Dostarczamy rzetelne informacje i promujemy praktyki w chowie drobiu i produkcji jaj, które przygotują producentów na wyzwania „Fit For 55”. Zainteresowanych umieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu z redakcją. Prowadzimy też Program Partnerski, który oferuje wyłączność na publikację artykułów w poszczególnych branżach związanych z drobiarstwem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przycisk powrotu do góry
Close

Też używamy AdBlocka.

Drogi Producencie, Przedsiębiorco, Czytelniku,Zauważyliśmy, że korzystasz z AdBlocka podczas odwiedzania naszej strony bezpiecznaferma.pl. Rozumiemy potrzebę komfortowego przeglądania internetu, ale chcielibyśmy Cię prosić o rozważenie wyłączenia blokady reklam na naszej stronie. Pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego to dla nas ważne.Bezpieczna Ferma to nie tylko portal, ale i wspólnota, która zrzesza odpowiedzialnych producentów drobiu z całej Polski. Jako Krajowe Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Producentów Rolnych, dajemy Ci dostęp do najnowszych informacji, badań i innowacji w branży drobiarskiej. Co ważne, nie pobieramy składek członkowskich. Dzięki temu, każdy producent, niezależnie od wielkości swojej fermy, może do nas dołączyć i korzystać z zasobów, które oferujemy.Nasze działania finansujemy głównie z reklam, które są starannie dobrane i dostosowane do branży rolniczej. Każda wyświetlona reklama to wsparcie dla naszego Stowarzyszenia i przyczynia się do rozwoju portalu bezpiecznaferma.pl. Dzięki temu możemy nadal dostarczać Ci wartościowe treści, organizować webinary, warsztaty i wspierać polską hodowlę drobiu.Wyłączenie AdBlocka na naszej stronie to prosty gest, który ma realny wpływ na jakość i zakres naszych działań. To także wyraz wsparcia dla społeczności, której jesteś ważną częścią. Razem możemy więcej!Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Razem tworzymy Bezpieczną Fermę - miejsce, gdzie każdy producent drobiu znajdzie coś dla siebie.